Kuzu Kokoreç şartları

Farklı Lezzetler Tatmaya ne dersiniz ?

Kuzu kokoreç

1. Taraflar

a) www.1kokorec.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Bulgurlu cad no 124 Üsküdar İstanbul adresinde mukim 1 Kokoreç (Bundan böyle Firma olarak anılacaktır).

b) www.1kokorec.com internet sitesinden ödeme yapan internet kullanıcısı (“Müşteri”)

2. Konu

İşbu Sözleşme’nin konusu 1 Kokoreç’in sahip olduğu internet sitesi www.1kokorec.com ‘dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

3. Hizmet

Kuzu Kokoreç üretimi müşterinin belirttiği özelliklerde yapılan sarılmış kokoreç şeklidir. Bu üretimler enaz 2 iş günü öncesinden müşterinin telefon mail vb. metodlar ile firmaya ulaşması ile gerçekleşir. Kuzu Bağırsağından yapılan kokoreç hijyen koşullarına uygun üretilmektedir.

Kokoreçler donuk olarak noktaya teslim edilir. Teslim anında ödemesi nakit veya kredi kartı ile alınır. İçeri dışarı veya veresiye çalışma şekli yoktur. Müşteri İstanbul dışında ise sipariş anında havale ile ödeme yapmak zorunluluğundadır.

İstanbul dışından verilen kokoreç siparişlerinde o bölgeye yapılacak olan sevkiyat günleri öğrenilmeli ve buna göre sipariş geçilmelidir. kokoreç hazırlanıp dondurulması gibi zamanlar gözardı edilmemelidir.

4. İhtilaflerin Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

5. Ödeme Ve teslimat

İstanbul dışından verilen siparişlerin ödemeleri sipariş anında havale veya bu internet sitesi üzerinden kredi kartı ile yapılmalıdır. Ödemesi gelmemiş siparişler imal edilmeyecek ve sipariş alınmamış sayılacaktır.